11.216.994 ΜΟΤΕΡ ΥΔΡΑΥΛΙΚΗΣ ΠΟΡΤΑΣ AMJ5882 Letrika (Iskra) DC 12V 1.6kW (IM0028) (New) 11.212.864 AMJ5238 Letrika (Iskra) DC motor
- Κωδικός Προϊόντος: 11.216.994 AMJ5882 Letrika (Iskra) DC motor
Εκδήλωση ενδιαφέροντος
Συμπληρώστε τη παρακάτω φόρμα προκειμένου να σας ενημερώσουμε για τη τιμή και τη διαθεσιμότητα του επιλεγμένου προϊόντος.
Περιγραφή
11.216.994 AMJ5882 Letrika (Iskra) DC ΜΟΤΕΡ ΥΔΡΑΥΛΙΚΗΣ ΠΟΡΤΑΣ
Technical Data
| Product | Motor |
| Aftermarket P/N | IM0028 |
| Voltage | 12 V |
| Power | 1.6 kW |
| OEM P/N | 11.216.994 |
| Description | AMJ5882 |
| No. of revolutions | 2,750/min |
| Rotation | ⇒ |
| S1 | |
| S2 | 3 min |
| S3 | 7.5 %ED |
| Mass | 6.9 kg |
| Flange | Customer design |
| Termo protection | No |
| Ventilation | No |
| Notes | Hydraulics |
| Insulated ground |
|
Click to enlarge
|
|
| BROC (OIL SISTEM) | c162010000, c162090000 |
|---|---|
| DAUTEL | 84522 |
| DELCO REMY | 19024669, 19024689 |
| EFEL | 36531, 36611 |
| GEORGI KOSTOV | EC151227, EC2122302 |
| LETRIKA (ISKRA) | IM0028, 11216994, AMJ5882, 11212864, AMJ5238, 11212611, AMJ5177, 11212087, AMJ5651, 11212068, AMJ5634 |
| MBB PALFINGER | 1404310, 1410332 |
| WESTERN MOTORS | AMJ5238, W7864 |

